O nas

O nas 2016-11-18T15:43:23+00:00

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Centrum Językowe Connect powstało w 2014 roku, pierwotnie jako Meet English, z połączenia pasji do nauczania oraz doskonalonej latami wiedzy. Jesteśmy firmą, która świadczy szeroki zakres usług językowych, ale skupiamy się na zajęciach indywidualnych i kursach w małych grupach. Oferujemy zajęcia w pięciu językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, rosyjskim oraz włoskim). Naszym głównym celem jest pokazanie, że nauka języka może być wspaniałą przygodą podczas której można poznać ciekawych ludzi i porozmawiać na interesujące tematy.

U podstaw naszej filozofii nauczania leży przekonanie, że efektywna nauka jest efektem ciągłej współpracy pomiędzy lektorem i słuchaczem. W rezultacie, głównymi cechami świadczonych przez nas usług są elastyczność i brak sformalizowanej metody nauczania. Ważne jest aby osoby, które przychodzą do nas na zajęcia czuły się komfortowo i miały szansę do poprowadzenia naturalnej rozmowy.

Nasz stale powiększający się zespół tworzą ludzie wykształceni, z wieloletnim doświadczeniem oraz pełni nowatorskich pomysłów, co w połączeniu z wielkim zaangażowaniem do pracy daje gwarancję wspaniałych zajęć i widocznych efektów spotkań.

Jak uczymy?

Jak uczymy?

Dzięki nowatorskiemu podejściu do prowadzenia zajęć rozwijamy Państwa niezależność i jesteśmy w stanie prowadzić rozmowy przez większość czasu trwania zajęć w kameralnych, maksymalnie 6-osobowych grupach.

Poza nowoczesnością, w naszej filozofii nauczania kluczową kwestią jest autonomiczność naszych słuchaczy. Zespół CJ Connect dokłada wszelkich starań, aby Państwa nauka była świadomym procesem, w którym Państwo mają wpływ na cele i sposoby zdobywania wiedzy oraz tempo nauki. Nasi lektorzy dbają o to, aby słuchacze wiedzieli w jaki sposób zdobywać wiedzę, jak doskonalić różne typy umiejętności językowych oraz jakich narzędzi używać w celu zwiększenia skuteczności swojej nauki.

Bardzo ważnym elementem w naszej metodzie nauczania jest komunikacja bezpośrednia w języku obcym. Dokładamy wszelkich starań aby język polski pojawiał się podczas zajęć w jak najmniejszej ilości. Co więcej, w przypadku problemów w komunikacji, pokazujemy Państwu sposoby i strategie na radzenie sobie z nimi bez używania języka ojczystego. Wszystkie rozmowy i dyskusje odbywają się w miłej i luźnej atmosferze. Dzięki takiemu sposobowi prowadzenia spotkań mogą się Państwo poczuć jak w naturalnych warunkach językowych i pokonać swój strach przed mówieniem.

We współpracy z naszymi klientami ważne jest dla nas również stałe monitorowanie satysfakcji z prowadzonych przez nas zajęć i nieustanne doskonalenie przygotowanych przez nas materiałów. Dzięki Państwa opiniom i komentarzom jesteśmy w stanie ulepszać naszą ofertę.